Divan Psikolojik Danışmanlık Merkezi

İnsan sadece biyolojisinden ibaret bir canlı değil, duygu, düşünce ve davranışlarıyla hatta hayata yükledikleri anlamlarla var olabilen bir varlıktır. Birey bu birbirine bağlı olan bütünde, zaman zaman içinden çıkılamaz bir hal alınan durumlarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu durumların ciddiyetini ve öneminin farkındayız.

Böylece kendimizi her gün geliştirerek ve tecrübe kazanarak başladığımız bu yolda etik ilkelere ve değerlere sahip çıkarak Bakırköy’de Divan Psikoloji olarak ilk şubemizi açtık. Yetişkin, çift (evlilik), ergen ve çocuk terapileri alanlarında hizmet vermeye başladık. Bu süreci de uzman ve deneyimli bir ekip ile sürdürmekteyiz. Devamlı olarak güncel çalışmaları takip ederek bilimin ışığında, insan sağlığına önem vererek ilk günkü istek ve azimle devam etmekteyiz.

Bu zamana kadar almış olduğumuz olumlu geri dönüşlerin de motivasyonuyla Divan Psikoloji ailesine yeni bir şube daha eklemiş olduk. Bakırköy İncirli Caddesinde Divan Kids ofisimiz Bakırköy, Florya, Ataköy, Bahçelievler ve diğer bölgelerdeki çocuk ve ergen danışanlarımıza hizmet vermektedir.